Služby

Jsme flexibilní. V rámci jedné objednávky Vás dokážeme zásobit čerstvou kávou od 250 g do 2
tun. Navíc pro Vás rádi připravíme dárkové balení, reklamní vzorky nebo vytvoříme Vaši vlastní
značku, provedeme Vás naší pražírnou nebo zaškolíme Váš personál. Stačí si jen v objednávkovém
formuláři vybrat tu správnou službu.

Gastro, firmy & domácnosti

Hledáte spolehlivého dodavatele pro svou restauraci nebo kavárnu? Chcete pít kvalitní kávu doma i v práci? V rámci degustace Vám umožníme ochutnávku našich směsí pro výběr preferované chuti. Díky dlouholeté praxi jsme schopni udržovat stabilitu chuťového profilu našich směsí nebo namíchat jednu speciální podle Vašich specifických požadavků. Pro velkoodběratele poskytujeme individuální ceny založené na základě podepsané velkoobchodní smlouvy.

POPTAT SLUŽBU

Registrace

Vážíme si přízně pravidelných odběratelů. Registrovaným zákazníkům nabízíme urychlení objednávkového procesu, možnost zakoupení limitovaných edicí, nebo zvýhodněných dárkových balíčků.

POPTAT SLUŽBU

Vlastní značka

Máte vlastní brand? Dodáme Vám kávu i s Vaší etiketou. Svoji značku teprve plánujete? Vytvoříme ji pro Vás.

POPTAT SLUŽBU

Reklamní nebo dárková káva

Dle Vašeho přání připravíme originální dárkové balení. Naši kávu pak můžete použít jako svou reklamu nebo dárek.

Exkurze v pražírně

Zajímá vás káva jako fenomen? Povíme Vám o plantážích, odkud pochází, ručním sběru a zpracování kávových zrn. Přijďte k nám a zažijte proces pražení. Ochutnejte v rámci degustace různé směsi z naší nabídky. Zveme Vás na návštěvu!

POPTAT SLUŽBU

Školení a certifikace

Jako lektoři české barmanské asociace kvalitně proškolíme Vás, potažmo Váš personál. Nabízíme jednodenní program Domáci příprava nebo dvoudenní školení pro stávající či budoucí profesionály zakončené certifikátem Barista. Kurzy probíhají v naší pražírně, školícím centru CBA v Brně nebo přímo u Vás.

POPTAT SLUŽBU

Zdravá výživa

Kávový sortiment pro Vás rozšiřujeme o bezkofeinové a raw produkty. Prostřednictvím objednávkového formuláře si můžete objednat zásilku pražených či nepražených kakaových bobů nebo speciálního nového kávovinového produktu Slávina.

Slávina je přirozeně bezkofeinová sladová kávovina. Obsahuje vlákniny usnadňující zažívání a dopomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi. Je určena pro celou rodinu, mohou ji pít i těhotné či kojící matky nebo děti.

POPTAT SLUŽBU

Nezávazná poptávka

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pokud jste nenašli, co jste hledali
nebo byste se rádi na něco zeptali.
Kontaktujte nás a my vám
rádi pomůžeme.

Moravská PRAŽÍRNA © 2020

Designed by JNBN